Fotografia wizerunkowa Poznań

Chcesz zaprezentować się profesjonalnie potencjalnym klientom, pracodawcom lub kontrahentom? Fotografia wizerunkowa to idealne rozwiązanie. Zdjęcia portretowe lub biznesowe, jakie oferujemy w Poznaniu, uchwycą Twoją osobowość i wyjątkowość w estetycznych kadrach. Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości portretów fotograficznych, które możesz opublikować na stronie firmowej, kanale w social mediach lub na materiałach marketingowych swojego przedsiębiorstwa. Sesje wykonujemy w studiu lub plenerze, w zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego.

Nawiązując współpracę z nami, otrzymasz zdjęcia wizerunkowe dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Ich wykonywanie przebiega w kilku etapach, nad których realizacją czuwa doświadczony fotograf. Na początku wybieramy rodzaj fotografii, jaka Cię interesuje, np. biznesową lub portretową. Potem ustalamy miejsce przeprowadzania sesji zdjęciowej – w plenerze lub w naszym profesjonalnym studiu. Następnym krokiem jest stworzenie moodboardu. Państwo sami mogą podesłać nam inspiracje lub podać słowa kluczowe, a my sami przygotujemy dla państwa moodboard!

Sesje wizerunkowe – fotografia biznesowa

Prowadzenie własnego biznesu wymaga działania na wielu polach. Istotną kwestią jest pozyskiwanie nowych odbiorców usług czy też towarów, z wykorzystaniem różnych form marketingu. W promocji marki niezwykle pomocne są sesje wizerunkowe, w których uczestniczy nie tylko prezes, ale też pozostali pracownicy firmy zajmujący kluczowe stanowiska. Uzyskane fotografie wykorzystasz do reklamowania swojego przedsiębiorstwa i budowania jego renomy oraz prestiżu w oczach potencjalnych klientów.

Biznesowe zdjęcia wizerunkowe mogą być ciekawe i oryginalne. Jako doświadczeni fotografowie podchodzimy do każdej sesji kreatywnie, dostosowując jej zakres oraz stylistykę do profilu działalności Twojej firmy, a także grupy odbiorców, do których chcesz trafić z przekazem.

Portretowa fotografia wizerunkowa

Korzystając z oferty naszego studia, możesz też otrzymać profesjonalne materiały, które wykorzystasz do tworzenia marki własnej. Nieważne, czy poszukujesz nowej pracy i chcesz mieć estetyczne zdjęcie w CV, czy prowadzisz popularny kanał w social mediach i zależy Ci na pokazaniu się na nim od najlepszej strony – fotografia wizerunkowa to świetne rozwiązanie! Zorganizujemy sesję, w której trakcie postaramy się uchwycić w kadrach Twoją indywidualność oraz te cechy osobowości, jakie chcesz wyróżnić.

Portretowe zdjęcia wizerunkowe mają szerokie zastosowanie w działaniach służących promocji marki własnej. Estetyczne fotografie wykorzystasz w roli awatara na Facebooku czy Instagramie. Dzięki temu profil będzie prezentować się bardziej profesjonalnie, co wzbudzi zaufanie u jego obecnych oraz potencjalnych obserwatorów. Materiały otrzymane w trakcie sesji fotograficznej możesz też umieścić na swojej stronie, na przykład na blogu prowadzonym pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe w Poznaniu

Zachęcamy Cię do skorzystania z profesjonalnych usług fotograficznych! Nasze Studio 29 mieści się w Poznaniu. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu zdjęć wizerunkowych w wersji biznesowej, portretowej lub komercyjnej. Do każdej sesji podchodzimy kreatywnie, starając się przedstawić na kadrach najlepsze cechy wyróżniające jej bohaterów. Zapomnij o nudnych, pozbawionych finezji fotografiach i zamiast nich zamów portret, który posłuży Ci do promocji firmy lub własnej marki.

Chcesz przekonać się, jak wyglądają zrobione przez nas fotografie wizerunkowe? Zajrzyj do portfolio, które udostępniliśmy na stronie! Znajdziesz w nim rozbudowany katalog zdjęć portretowych i biznesowych, wykonanych w ciągu ostatnich lat zarówno w Studio 29, jak i w estetycznych plenerach. Sesje realizowaliśmy na potrzeby przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy działają w rozmaitych branżach – sprawdź koniecznie!