Fotografia kulinarna Poznań

Nic tak nie zachęca do spożywania potraw, jak ich estetyczny wygląd. Liczy się on nie tylko w samym lokalu gastronomicznym, ale też w materiałach marketingowych, które go promują. Fotografia kulinarna to znakomite rozwiązanie dla restauracji i cateringów dietetycznych, które chcę zdobyć klientów lub poszerzyć ich grono. Jeśli chcesz skorzystać z takiej opcji, zamów zdjęcia jedzenia, wykonane przez kreatywnego fotografa ze Studio 29! Realizujemy też sesje produktowe dla branży spożywczej – terminowo i z dbałością o detale!

Dysponujemy nowoczesnym, świetnie wyposażonym studiem fotograficznym, w którym robimy profesjonalne zdjęcia jedzenia. Niezależnie od miejsca, które wyznaczysz do wykonania fotografii kulinarnej, gwarantujemy, że efekty pracy fotografa zaskoczą Cię pozytywnie i pomogą Ci w promocji biznesu i dotarciu do potencjalnych klientów z ofertą. Sprawdź koniecznie!

Kreatywny fotograf kulinarny – Poznań

Samodzielne robienie zdjęć jedzenia wymaga profesjonalnego sprzętu, wyczucia artystycznego i znajomości wielu przydatnych technik. Jeśli chcesz otrzymać perfekcyjne rezultaty, najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie kreatywnego fotografa kulinarnego! W Studio 29 znajdziesz wyłącznie doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych fachowców, których fotografie zachwycają wysoką jakością i estetyką.

Fotograf kulinarny potrafi zorganizować sesję, której rezultatem będzie perfekcyjna fotografia jedzenia. Na jego pracę składa się jednak nie tylko samo wykonanie dużej ilości zdjęć, ale również ich postprodukcja. W Studio 29 współpracujemy wyłącznie z kreatywnymi fachowcami, którzy mają doświadczenie w fotografowaniu produktów spożywczych, dań w restauracji czy posiłków serwowanych przez cateringi dietetyczne. Wykonane przez nas materiały przydadzą się w działaniach marketingowych marki i możesz je wykorzystać:

  • na kanale social media, np. Instagramie,
  • w menu prezentującym ofertę restauracji,
  • na banerach reklamowych i billboardach,
  • na stronie internetowej swojej marki.

 

Fotografia jedzenia dla Twojego biznesu

Jeśli prowadzisz własny lokal gastronomiczny i chcesz go wypromować za pomocą social mediów, zadbaj o estetyczne zdjęcia jedzenia! To właśnie ono jest najlepszą reklamą biznesu, dlatego musi nienagannie smakować i wyglądać. Dla potencjalnych klientów restauracji fotografie opublikowane na stronie czy Instagramie są niezwykle pomocna w podjęciu decyzji, czy rzeczywiście chcą w niej zjeść obiad lub kolację. Zachęć swoich klientów do skosztowania twoich potraw osobiście!

Z naszych usług fotograficznych korzystają również marki z branży cateringowej. Specyfika działalności takich firm sprawia, że fotografia kulinarna odgrywa kluczową rolę w promowaniu oferty, pozwalając docierać do kolejnych odbiorców. Jeśli więc zajmujesz się sprzedażą diety pudełkowej, dobry fotograf to podstawa. Znajdziesz go w Studio 29, gdzie mamy ogromne doświadczeniu w robieniu estetycznych zdjęć jedzenia do celów komercyjnych i marketingowych.

Produktowa fotografia kulinarna

Specjalizujemy się również w fotografii produktowej, której zadaniem jest przedstawienie mocnych stron sprzedawanych przez klienta artykułów. Jeśli działasz w branży spożywczej i chcesz zwiększyć dochody swojej firmy, zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną sesję, na której wykonamy wysokiej jakości zdjęcia jedzenia, które oferujesz w swojej restauracji. Fotograf kulinarny, bazując na swoim doświadczeniu, zajmie się także postprodukcją materiałów, tak aby wyglądały perfekcyjnie.

Studio 29 oferuje profesjonalne usługi klientom nie tylko z Poznania, ale z całej Polski, którzy chcą wykorzystać fotografię kulinarną w działaniach marketingowych swojej marki. Na stronie firmowej możesz zapoznać się z aktualnym portfolio, w którym przedstawiamy prace naszych kreatywnych fotografów. Znajdziesz tam nie tylko zdjęcia jedzenia, ale też wizerunkowe i produktowe.